wydarzenia

7 lutego 2010r.

foto

Walentynki tuż tuż; Zakochani są szczęśliwi i to czyni odświętnym wspólnie spędzany czas. Warto jednak w ten dedykowany dzień obdarować ukochaną osobę czymś wyjątkowym, nietuzinkowym. W imię tej myśli odbyły się niedzielne warsztaty na WR_SRH S.A. Róża pięknie przybrana w koronkowy woal czy też w plecione serce, romantyczne bukiety, nowoczesne dekoracje na kolację we dwoje ; pomysły, które można wykorzystać w nadchodzącym czasie.

10 stycznia 2010r.

foto

Stale szukam inspiracji i systematycznie się doszkalam. Tym razem na kursie z florystyki ślubnej dla zaawansowanych mającym miejsce na WR-SRH SA. Typowe wiązanki ślubne typu kropla czy tradycyjna okrągłą, wykonywaliśmy za pomocą nowych, ciekawych technik.

13 grudnia 2009r.

foto

Warsztaty florystyczne, na których uczestnicy mieli okazję podszkolić swoje możliwości w tradycyjnych dekoracjach bożonarodzeniowych typu choinka czy stroiki jak też stworzyć coś awangardowego do nowoczesnych minimalistycznych wnętrz. Warsztaty były prowadzone przez Mariolę Miklaszewską na Warszawskim Rolno-Spożywczym Rynku Hurtowym. Na zakończenie warsztatów prowadzący przyznawali nagrody za najciekawsze i najlepsze prace. Otrzymałam główną nagrodę.

15 listopada 2009r.

foto

Uczestnictwo w warsztatach florystycznych o tematyce adwentowej p.t. "I radować się wszyscy będą" prowadzonych przez mistrzynię Mariolę Miklaszewską. Zupełnie świeże pomysły na stylizowane choinki, adwentowe wianki, gwiazdki.