wydarzenia

27 czerwca 2010r.

foto

Sezon ślubny w pełni, kolejne ciepłe miesiące z literą "r" w nazwie przed nami. Jedną z najważniejszych decyzji w życiu w tym czasie podejmie setki par. Zadaniem florystów jest uświetnienia dekoracjami tych wyjątkowych chwil. O ile wiązanki ślubne, dekoracje kościołów i sal weselnych są coraz ciekawsze o tyle ozdobny samochodów nadal trąca myszką. Nierzadko widzimy syntetyczne wiązanki, plastikowe lale lub styropianowe obrączki. A jest tyle pomysłów na dekoracje z kwiatów żywych: girlandy, kompozycje pojedyncze, graficzne układy, czy kwiaty rozsiane po całym samochodzie. Część z tych pomysłów można było przećwiczyć na warsztatach organizowanych po raz kolejny na Rynku Hurtowym Bronisze.

21 marca 2010r.

foto

Wreszcie wiosna; pierwszymi, jeszcze nieśmiałymi akcentami zaznacza swą obecność w ogrodach, parkach, lesie, kiełkuje w sercach. To także początek cudownego okresu dla florystów. Nieprzebrana różnorodność sezonowych kwiatów, rodzimych gatunków i bajecznych kolorów. Czas sprzyjający nowym wyzwaniom, realizacji planów i samokształcenia. Zbliżają się Święta Wielkanoce, w tym okresie królować będą jaja, piórka i pastelowa kolorystyka kwiatów.

10 marca 2010r.

foto

Nasza pracownia miała ogromną przyjemność wpsółpracować z Agencją Koncept PR przy organizacji dużej konferencji prasowej. Kompozycje ozdabiały stoły, przy których zasiedli dziennikarze, stół prezydialny, stoły bankietowe i stoliki koktailowe. Cała koncepcja była zamknięta w kolorystyce czerwono-niebieskiej, spójnej z kolorystyką wiodących produktów Klienta.

27 lutego 2010r.

foto

Na ten dzień Poznań stał się florystyczną stolicą Polski. Jednocześnie miały tu miejsce dwa bardzo ciekawe wydarzenia: pokaz Gregora Lerscha i Roberta Miłkowskiego w Kinepolis oraz wystawa prac uczestników VI Florystycznych Mistrzostw Polski. Podziwiać można było perfekcję Lerscha, jego doskonałą technikę i pełne szacunku podejście do roślin a także propozycje wiosennych bukietów i aranżacji Roberta Miłkowskiego. Wszystko zakrapiane humorem i dobrą atmosferą. Natomiast wystawa uczestników mistrzostw udowodniała jak wielu zdolnych i pełnych świeżych pomysłów florystów jest w naszym kraju.