wydarzenia

2 marca 2011r.

foto

Uroczyste otwarcie ekskluzywnego salonu meblowego Numero Uno. Wydarzenie było nie tylko handlowe, ale także medialne. Na otwarcie przybyło wielu znamienitych gości z świata mediów i biznesu. Nasza pracownia miała przyjemność wykonać aranżacje kwiatowe na ten specjalny dzień dnia. Piękne, często wyszukane formy mebli ocieplały dwu-trzygatunkowe kompozycje kwiatowe w biało-pastelowej kolorystyce w prostych, eleganckich szklanych wazonach. Do tego kilka roślin doniczkowych dopasowanych do wykreowanych wnętrz i dodatków. Nowy, mieszczący się w centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej salon luksusowych, trendsetterskich marek meblarskich m.in.: IPE CAVALLI, SELVA, EMMEI, ZANETTE, POGGEN POHL, KETTNAKER, PRESOTTO, EGO, FENDI jest pierwszym tego typu miejscem w Polsce. To nie tylko salon, gdzie można nabyć piękne meble i dodatki, ale także miejsce gdzie najlepsi architekci wnętrz zaaranżują wnętrze wymagającego Klienta od a do z, od mebli, tapet, dywanów, dodatków po sztućce i ręczniki.

19-20 lutego 2011r

foto

Oficjalne rozpoczęcie sezonu ślubnego miało miejsce w ostatni weekend na warszawskim Torwarze. W jednym miejscu przyszli Pastwo Młodzi mogli zorganizować ślub od a do z. Kwiaty, stroje, samochody, torty, oferty hoteli, zaproszenia, dekoracje, wyroby cukiernicze, sesje zdjęciowe a także zespoły muzyczne, których można było posłuchać na żywo. Prawdziwy ślubny zawrót głowy. W tej edycji nasz pracownia postanowiła wziąć udział w charakterze wystawcy. Nie ma nic cenniejszego niż bezpośredni kontakt z potencjalnym Klientem i wsłuchiwanie się w jego potrzeby. Na naszym stanowisku prezentowaliśmy wycinek możliwości w zakresie dekoracji kościoła, sali i przede wszystkim wiązanek. Wszystkie te propozycje spotkały się z dużym zainteresowaniem zwiedzających i pozytywnymi opiniami w mediach, pozytywnymi opiniami w mediach.
W efekcie mamy już kilka nowych zamówień i mnóstwo dobrych doświadczeń.

1 stycznia 2010r.

foto

Cały rok przed nami pełen planów, nadziei i pomysłów. Wierzę, że każdego spotka to, o czym marzy. Nasza Pracownia wciąż się rozwija, wybiega myślami wprzód. Planujemy kolejne wystawy, zdeklarowaliśmy uczestnictwo w imprezach florystycznych i nawiązujemy nowe kontakty z Klientami jednocześnie dbając o już zbudowane relacje. Tworzymy, projektujemy, rozmawiamy, dostarczamy, wciąż szukamy nowych wyzwań, bo wiemy, że nasza florystyczna oferta jest w stanie pozytywnie zaskoczyć i zaspokoić każde gusta. Bale karnawałowe, konferencje podsumowujące rok pracy, imprezy artystyczne, wystawy, pokazy mody, te i wiele innych imprez staną się atrakcyjniejsze, jeśli zyskają kwiatową oprawę. A może warto pomyśleć, aby od nowego roku coś zmienić w naszych biurowo-pracowych przestrzeniach, świetnym pomysłem na wprowadzenia lekkości i naturalności do takich wnętrz są świeże kwiaty w oryginalnych aranżacjach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych i do zobaczenia
Zespół Barw Natury.

12 grudnia 2010r.

foto

Świątecznymi akcentami zakończył się jesienno-zimowy cykl warsztatów organizowany przez Warszawki Rynek Hurtowy. W trakcie tych niedzielnych spotkań prowadząca warsztaty Mariola Miklaszewska posuwała nam kolejne pomysły na piękne przestrzenne bukiety, trwałe i oryginalne dekoracja grobów, nietuzinkowe kompozycje adwentowe i bożonarodzeniowe. Wszystko to z wykorzystaniem wielu technik florystycznych, materiałów i dodatków. Warsztaty to nie tylko udoskonalanie umiejętności, ale także źródło inspiracji, dzięki którym możemy się rozwijać i stale oferować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie.